Adresa půjčovny: Polešovice 776, 687 37 Polešovice

O nás

O nás

Podívejte se na více informací ohledně naší půjčovny obytňáků.

Vítejte, na stránkách naší půjčovny, kde nabízíme pronájem luxusních obytných vozidel.

Obytňáky jsou stále více populárnější než kdykoli dříve. Svoboda a cenová dostupnost pronájmu vozidla u nás je ideální volbou pro vaši příští dovolenou k jezeru, moři, termalních lázní, či zimních radovánek.

Pronájem obytňáků

Aktuálně vám můžeme k pronájmu nabídnout tyto obytňáky.

Pronájem obytňáku Etrusco I 6900 SB

Moderní design interiéru a automobilový vzhled vozů Etrusco s nízkým profilem vám na tváři vytvoří úsměv a budete se cítit na cestách jako doma.

Pronájem obytňáku Etrusco T 7300 SB

Moderní design interiéru a automobilový vzhled vozů Etrusco s nízkým profilem vám na tváři vytvoří úsměv a budete se cítit na cestách jako doma. Značka Etrusco je součástí největšího výrobce karavanů Hymer Group, záruka kvality v krásném moderním designu.

Pronájem karavanu Fendt Bianco

Dopřejte si luxusní přívěs pro 4-5 osob. Manželská postel v přední části sezení uprostřed a dvě palandy v zadní části. Samozřejmostí je WC, sprcha a velká lednice.

Pronájem obytňáku Mobilvetta

Polo-integrovaný vůz Mobilvetta KROSSER je unikátní. Sportovní grafika, elegantní barvy – linie, které ví, jak vyčnívat. Prvky jedinečného a osobního stylu v kombinaci s inovativním přístupem a vysokou úrovní technologických řešení, jako je dvojitá podlaha.

Užijte si skvělý zážitek s našimi obytňáky!